West End Gate : Paddington W2

£935,000'den başlayan fiyatlarla

LONDRA EV PROJELERİ - West End Gate

OXO Investments

OXO Investments

OXO Investments

OXO Investments

OXO Investments

OXO Investments

West End Gate

Londra’nın en merkezi bölgelerinden birinde yer alan West End Gate, GARRETT MANSIONS projesi Londra’da 1. Zone da Regents Park ile Hyde Park arasında konumlanmıştır. Proje yatırımcılarına yepyeni lüks ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Westmark Kulesi West End Gate projesinde ki 30 katlı en yüksek binadır ve panoramik Londra, Regent’s Park ve Hyde Park manzarasına sahiptir. Garrett Mansion, projenin alçak katlı alternatifleri ile metropolitan bir yaşam stili sunmaktadır.

Proje Edgware Road metro istasyonun tam karşısında yer almakta, Oxford Street, Marylebone, Hyde Park ve Regents Park a 10 dakida yürüme mesafesindedir. Yan tarafında Hilton hoteli bulunmaktadır. Paddington metro istasyonunda durağı olacak yeni yapılmakta olan Crossrail hızlı tren hattı ile Heathrow havalimanına ulaşım çok daha hızlı olacaktır.

Dizaynı ünlü mimarlık şirketi Squire & Partners’a ait olan proje de, 24 saat concierge, gym, yüzme havuzu, spa ve özel sinema salonu gibi fasiliteler bulunuyor.

Fiyatlar £885,000 İngiliz Sterlini’nden başlamaktadır. Proje, Berkeley Group tarafından geliştirilmektedir.

Ödeme koşulları;
%10 rezervasyon da,
%10 2019 da,
%5 rezervasyondan 18 ay sonra
%75 anahtar teslimi 2020 de.Proje yatırımcılarına uygun ödeme koşullarında fırsatlar sunmaktadır.

West End Gate Broşürü Garrett Mensions Broşürü Garrett Mensions Fiyat Listesi


BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Londra'da konut projeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen iletişim formunu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.