PRINCE OF WALES DRIVE : Battersea SW11 4EJ

£720,000 – £2,695,000
OXO Investments

OXO Investments

OXO Investments

OXO Investments

OXO Investments

OXO Investments

OXO Investments

OXO Investments

OXO Investments

LONDRA EV PROJELERİ - PRINCE OF WALES DRIVE

Prince of Wales Drive projesi Battersea parkına girişinin karşı köşesinde. Yeni yapılmakta olan metro istasyonuna (Northern Line) bir kaç dakika yürüme mesafesindedir. 2020 yılında bitecek olan Metro bittiğinde yatırım olarak geri dönüşü hızlı olacak bir projedir.

Yan tarafına Power Station projesi yapılmakta olup Apple ın European Headquarter’inin 1500 çalışanı buradaki yeni ofislerine geldiginde potansiyel kiracı olacaktır. Proje Battersea Park in hemen yanında. Chelsea Bridge'ten yürüyerek Sloane Square 15 dakika, Knightsbridge 25 dakika yürüme mesafesindedir.

Prince of Wales Drive projesi 2020 de Londra'nın 1. Bölgesi haline gelecektir – Northern Line Metro hattı uzantısı (2020'den itibaren), metro istasyon girişi sitemizden 3 dakika yürüme mesafesindedir. Proje; Thames Nehri, Sloane Square, Chelsea, Knightsbridge ve ötesindeki yaşam alanlarına çok yakın olup diğer bölgelere de kolay bağlantılar sunmaktadır.

Battersea Parkının güzelliği ve sadece birkaç dakika uzaklıkta olması, Battersea Power Station'da yapımı süren AVM gelişimi dahilindeki tüm yeni tesislerden faydalanmak için mükemmel bir konuma sahiptir.

Mimari, peyzaj, ortak alanlar, lobiler ve iç tasarımdan tüm öğelere kadar, dikkate değer tasarımları. Daireler, içinde yaşayacakları kıskanılacak bir ortam yaratmak için sorunsuz bir şekilde bir araya geliyor.

Yüzme havuzu ve spa, 8. kat bulunan daire sahipleri için çatı terası ve 24 saat konsiyerj dahil olmak üzere kapsamlı olarak site sakinlerine lüks olanaklar sağlamaktadır.

Berkeley Group'un markasının sağladığı avantajlarla, alıcılara teslimatta ve kalitede güven veren, birinci sınıf bir ürün sunmaktadır. Fiyatlar £885,000 İngiliz Sterlini’nden başlamaktadır.

Ödeme Planı
Prince of Wales Drive
£5,000 rezervasyon da
%10 2018 (-£5,000)
%10 2019
%80 2020 sonu anahtar teslim de .

Tanıtım Broşürü


Kat Planı Fiyat Listesi


BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Londra'da konut projeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen iletişim formunu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.